26 października, 2020 Produkcja i przemysł 0

Firma Kalisto zajmuje się produkcją różnych rodzajów wag samochodowych o zróżnicowanej specyfikacji. Posiadamy szeroki wybór produktów, które spełnią nawet najśmielsze oczekiwania dzięki wyjątkowej dbałości o cały proces produkcji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Szeroka gama oferowanych produktów

wagi samochodowe od producentaOferowane przez nas produkty posiadają zróżnicowane cechy, dzięki czemu możecie Państwo wybrać produkt zgodnie z preferencjami. W swojej ofercie posiadamy wagi o nośności 60 ton, przenośne z najazdami, a także wagi z betonowymi elementami w wersji zagłębionej. Wagi osiowe pozwalają na stosunkowo tanie zważenie samochodu ciężarowego. Ponadto tego rodzaju urządzenia posiadają dwie wersje – statyczną oraz dynamiczną. W wersji statycznej po mierzeniu nacisku każdej z osi należy wcisnąć odpowiedni przycisk, a w dynamicznej należy powoli przejechać po wadze, a ta zarejestruje wagę pojazdu w sposób zautomatyzowany. Jej zaletami są stosunkowo niska cena, precyzja kontroli nacisku osi oraz brak konieczności przygotowania dużego obszaru na montaż. Jeżeli potrzebna jest waga o jak najwyższym współczynniku mobilności, polecamy wagę podkładkową. Charakteryzuje się ona lekką, ale nadal solidną konstrukcją, która pozwala na skuteczne zmierzenie nacisku osi pojazdu. Składa się z dwóch lub więcej podkładek ważących podłączonych do indykatora odczytowego umożliwiającego pomiar. Oferujemy również stalowe wagi platformowe. Składają się z jednego pomostu, którego długość, a także szerokość definiowana jest przez klienta. Montowane są na 4 albo 6 czujnikach tensometrycznych. Dużą popularnością cieszą się na składach węgla lub skupach złomu. Pośród przenośnych wag, w naszej ofercie można znaleźć wagi stalowe, niewymagające zezwolenia budowlanego. Charakteryzują się budową z dwóch, trzech, a nawet czterech platform w zależności od wymaganej długości. Mogą mierzyć od 9 do 18 metrów lub więcej, zgodnie z życzeniem klienta. Zawierają od 6 do 8 czujników tensometrycznych. W naszej ofercie znaleźć można również wagi betonowe lub betonowo-stalowe charakteryzujące się wyjątkowo wysoką trwałością. Tego rodzaju wagi osadza się na odpowiednio przygotowanym podłożu. Ich montaż trwa maksymalnie dwa dni. W pomosty oraz fundamenty wagi zatapia się elementy stalowe, które mają zamocowane czujniki tensometryczne. Budujemy je w wersjach z najazdami i głębinowej. 

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o szczegóły. Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w tego typu urządzenie, zachęcamy, aby rozważyć zakup sprzętu takiego jak wagi samochodowe od producenta, jakim jesteśmy. Gwarantujemy wysoką jakość oraz zadowolenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu.