22 września, 2018 Moda 0

 

Kupując odzież każdy dobiera rzeczy według swojego gustu i upodobań. Częstym wzorem jest ubiór gwiazd telewizji, sportu lub muzyki. Inspiracje czerpane są również z czasopism oraz magazynów. Niekiedy stylizacja odpowiada subkulturze w jakiej dana osoba się obraca np. punk, metal czy hip hop. To właśnie ta ostatnia zyskuje na popularności. Pojawiają się nowe marki próbujące przyciągnąć do siebie klientów.

Zwolennicy ulicznego stylu wybierają odzież Prosto

Prosto KlasykJednym z najstarszych a zarazem najbardziej popularnych brandów ubierających fanów hip hopu jest Prosto Wear. Powstał w 2003 roku i szybko zaskarbił sobie przychylność klientów preferujących uliczny styl. Do tej pory producent wypuścił na rynek na trzy linie produktów: Elegancko, Sport i najbardziej popularną – Prosto Klasyk. Charakteryzuję ją prosty krój oraz przeważnie jedno lub dwukolorowa mieszanka kolorów. W ofercie znajdziemy praktycznie całą garderobę. Kurtki zimowe wraz z akcesoriami w postaci rękawiczek, czapek oraz długich skarpet to propozycje zimowe. Bluzy i koszulki to standardowe pozycje przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wykonane z materiału, który zawiera w zdecydowanej przewadze bawełnę dzięki czemu komfort użytkowania oraz przyjemność dotyku są na wysokim poziomie. Dla przedstawicielek płci pięknej firma przygotowała ciekawą ofertę a w niej m.in: body, spodenki szorty oraz stroje kąpielowe. Dla aktywnych użytkowników producent przygotował kilka wzorów toreb sportowych oraz wiele modeli spodni dresowych. Z pewnością wśród tak dużego wyboru każdy klient przeglądający asortyment wybierze coś dla siebie.

Subkultura hip hopu ciągle poszerza swoje grono. Jej fani poprzez muzykę oraz styl ubioru utożsamiają się z nią. Brand Prosto wychodzi im na przeciw i poprzez swoje kolekcje daje niesamowicie duże pole wyboru. Wysokiej jakości bluzy, koszulki, spodnie sprawiają, że zjawiają się kolejni zadowoleni klienci. Każde kolejne nowości są uważnie obserwowane przez stałych a i z pewnością przyszłych użytkowników.