23 grudnia, 2018 Zakupy i sklepy 0

Od pewnego czasu po głowie chodziło mi po głowie, żeby otworzyć swój własny sklep z rzeczami, które sama wykonuję. Dobre pięć lat temu odkryłam to, że zwyczajny słoik potrafię tak ozdobić, że wygląda całkowicie inaczej bądź całkowicie zmienić jego znaczenie. Stwierdziłam, że skoro coś takiego sprawia mi radość, to może powinnam spróbować w tym kierunku?

Jakie regały wybrałam do swojego sklepu?

regały gondoleKiedy zdecydowałam się na wynajęcie lokalu, okazało się, że nie będę musiała na szczęście odnawiać ścian, ponieważ zostało do wykonane przez właściciela. Regały gondole musiałam tylko kupić. Przejrzałam kilka, jak nie kilkanaście ofert z tym asortymentem. Regały takie można dostać od pięciuset złotych w górę. Wszystko jest zależne od tego w jakim miejscu chcecie kupić regały oraz jakie mają mieć wymiary. Na cenę wpływa także fakt czy tego typu regały potrzebujemy na warzywa i owoce czy na przykład wystarczą regały gondola ze zwykłymi półeczkami. Ja zdecydowałam się wybrać ciemne regały, ponieważ stwierdziłam, że idealnie będzie ten kolor pasował do jasnych ścian. Boksy kasowe też planowałam kupić w ciemnoszarym kolorze, więc będzie wszystko tworzyć jedną całość. Regały gondole to wyposażenie sklepu, które ma za zadanie znajdować się w środkowej części sklepu. Dzięki temu można przedmioty, asortyment znajduje się po dwóch stronach. Oczywiście bywają także w innych kolorach takich jak biel.

Niemalże w każdym sklepie możemy zauważyć, że w środkowych częściach znajdują się regały gondole, dzięki czemu asortyment może znajdować się z dwóch stron. Dzięki elastyczności regały mogą mieć różne półki czy chwyty. Według mnie to spory plus. Dodatkowo zanim zdecydujecie się na jedną firmę, warto przejrzeć kilka ofert i wybrać tą najlepszą dla nas.