10 listopada, 2018 Piękno i zdrowie 0

Masz problemy z cerą? Stosowałaś już wiele preparatów, ale z małym skutkiem? Bardzo pomocne mogą okazać się zabiegi oczyszczające na twarz. Leczenie lekami i dermokosmetykami wraz z systematycznym oczyszczaniem skóry twarzy w salonie kosmetycznym może przynieść oszałamiajace efekty. Nawet jeśli nie masz problemów skórnych, należy pamiętać, że nasza skóra potrzebuje oczyszczenia.

Najpopularniejsze zabiegi oczyszczające na twarz w Białymstoku

zabieg oczyszczający na twarz w BiałymstokuTwarz jest naszą wizytówką, dlatego musimy o nią wyjątkowo dbać. Wyróżniamy trzy główne typy cery: sucha, mieszana i tłusta. To właśnie ta ostatnia potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Zabiegi oczyszczające na twarz są głównie skierowane do tego typu skóry, ale nie tylko. Salony kosmetyczne w Białymstoku oferują kilka rodzajów zabiegów oczyszczających twarz z zaskórników, martwego naskórka, bakterii, brudu. Najpopularniejszy zabieg oczyszczający na twarz w Białymstoku i nie tylko, to oczyszczanie manualne, oczyszczanie kwasami owocowymi, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny. Istnieje o wiele więcej zabiegów oczyszczania twarzy. Tak naprawdę każdy salon kosmetyczny w Białymstoku oferuje te metody odświeżenia skóry twarzy, jednak w niektórych możemy także znaleźć laserowe zabiegi, co oczywiście wiąże się z wiele wyższymi kosztami wykonania usługi. Ceny tych najpopularniejszych wahają się w przedziale 100-300 zł, w zależności od rodzaju. Najtańszym zabiegiem jest manualne oczyszczanie skóry twarzy, ale nie każdy może się jemu poddać. Jeżeli masz stan zapalny skóry, ten zabieg nie jest odpowiedni, ponieważ spowoduje rozprzestrzenienie się bakterii i wywoła efekt odwrotny do zamierzonego. Salony kosmetyczne w Białymstoku często polecają zabiegi z kawasami owocowymi na twarz. Są one odpowiednie dla cery trądzikowej jak i wrażliwej. Jeżeli chcesz się poddać oczyszczaniu twarzy kwasami o wysokim stężeniu, najlepiej udać się do dermatologa, bądź lekarza medycyny estetycznej. Takie działanie najlepiej przeprowadzić w okresie jesienno-zimowym, ze względu na mniejsze promieniowanie słoneczne.

Dbajmy o skórę, regularnie oczyszczając ją w domu peelingamii, a dodatkowo wybierzmy się od czasu do czasu na profesjonalny zabieg oczyszczania skóry twarzy do salonu kosmetycznego. Chyba, że mamy bardzo problematyczną cerę, wtedy najważniejsze jest systematyczne oczyszczanie. W Białymstoku jest wielu wysokiej klasy specjalistów: kosmetologów, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej, którzy pomogą nam uporać się z dolegliwościami skórnymi.