30 czerwca, 2019 Kosmetyka samochodowa 0

Nie jestem osobą przesądną, ale tamtego pamiętnego dnia, czarny kot przebiegł mi przez drogę w momencie, w którym kroczyłem na parking. Spieszyłem się do pracy, ponieważ musiałem przygotować się do bardzo ważnego spotkania. Niestety, samochód odmówił mi posłuszeństwa. Jedynym ratunkiem było znalezienie dobrego serwisu, znającego się na naprawie aut marki Kia.

Samochodowy serwis z Wrocławia

serwis samochodów kia wrocławTamtego ranka czułem w kościach, że może przydarzyć mi się coś niedobrego. Niestety się nie myliłem. Kiedy przekręciłem kluczyk w stacyjce, auto ani drgnęło. Zero reakcji. Powtórzyłem swoje działanie kilkukrotnie, jednak bezskutecznie. Niezwykle mnie to zaniepokoiło i zestresowało. Spieszyłem się przecież do pracy! Postanowiłem jednak uspokoić nerwy i znaleźć w Internecie serwis samochodów Kia Wrocław to duże miasto, więc nie obawiałem się, że takowego nie znajdę. Mój brak obaw okazał się słuszny. Już po godzinie podjechał po mnie samochód z lawetą, który zabrał moje ukochane autko do warsztatu. Mechanik wydawał się bardzo kompetentny, a przynajmniej takie wnioski wyciągnąłem po naszej krótkiej pogawędce. Byłem bardzo spokojny o to, że moja Kia zostanie naprawiona i szybko wróci w moje ręce. Do pracy pojechałem komunikacją miejską, więc w gruncie rzeczy nic złego się nie stało. Musiałem przecież trzymać nerwy na wodzy, pamiętając o tym, że w pracy czeka mnie bardzo ważne spotkanie, od którego miał zależeć mój awans.

Gdy otrzymałem telefon od mechanika, uśmiechnąłem się do siebie pod nosem. Nie spodziewałem się, że tak prędko będę mógł odebrać swój samochód z serwisu. Z pewnością będę go polecał swoim znajomym, ponieważ mechanicy wykonali kawał świetnej roboty. Mam jednak wielkie nadzieje, że moje auto po raz kolejny mnie nie zawiedzie!