11 stycznia, 2020 Prawo / Doradztwo 0

Pilnie poszukuję adwokata z Wrocławia,  który jest specjalistą od prawa rodzinnego. Rozwodzę się z mężem i chcę aby nasz syn pozostał przy mnie. Mąż nie chce się na to zgodzić, bo uważa, że jestem złą matką. Cierpię na chorobę alkoholową i zdarzyło się tak, że byłam kilka razy na detoksie i raz na długoterminowej terapii. Jednak wyszłam z tego i zaczęłam starać się odzyskać zaufanie rodziny. Mąż jednak nigdy nie pogodził się z tym, że jego żona jest alkoholiczką i już nie będzie w naszym domu alkoholu.

Najlepsi adwokaci od prawa rodzinnego w mieście

adwokat od prawa rodzinnego z WrocławiaTeraz chce mi zabrać dziecko. Przejrzałam w internecie oferty kancelarii adwokackich i znalazłam bardzo dobrego adwokata od prawa rodzinnego. Zaraz do niego zadzwonię i umówię się na spotkanie. Jak się okazało, jeszcze dziś spotkam się z adwokatem. Prawnik powiedział mi, że mam wziąć ze sobą kilka dokumentów, jak wypis ze szpitala i potwierdzenie, że dalej kontynuuje terapię. Przedstawi te dowody w sądzie bo mój mąż bazuje głównie na tym, że jestem osobą uzależnioną, co jest przykre. Chcę też, aby rozwód nie był tylko z mojej winy, do czego zmierza mój mąż, bo uważam, że obydwoje się do tego przyczyniliśmy. Adwokat zasugerował, abym wzięła ze sobą dowody na to, że mąż znęcał się nade mną psychicznie. Mam nagrania, jak mnie wyśmiewa, obraża i zabiera mi pieniądze. Nie wspierał mnie w chorobie, ale upadlał i porównywał do ulicznych pijaczków. Mam nadzieję, że pomoże wybrnąć mi z tej sytuacji adwokat od prawa rodzinnego z Wrocławia o bardzo dobrej renomie. Podpiszę pełnomocnictwo, że zgadzam się, aby mój adwokat podejmował w moim imieniu wszelkiego rodzaju czynności procesowe. Powiedział też, że mam się nie martwić, bo mam większe szanse od męża na przejęcie opieki nad dzieckiem. Mam też się zastanowić, jak mają przebiegać spotkania męża z synkiem. Koszt wizyty w kancelarii adwokackiej wyniesie mnie dwieście złotych, ale będę mogła to uregulować, kiedy otrzymam wyrok sądu. 

Jestem już po spotkaniu z moim adwokatem. Było bardzo miło, prawnik wykazał się profesjonalizmem i świetną znajomością prawa, co może nie powinno mnie aż tak dziwić. Jestem pod wrażeniem, dodatkowo odzyskałam wiarę we własne możliwości. Wiem, że mam duże szanse na przejęcie opieki nas synkiem. Nie zamierzam tez ograniczać kontaktów z nim mężowi, bo dobro dziecka jest dla mnie najważniejsze. Maksymilian jest bardzo związany z ojcem.