16 lutego, 2019 Imprezy 0

 

Jesteś gamerem i chcesz wreszcie poczuć prawdziwy komfort? Jeżeli tak, koniecznie zastanów się nad zakupem w pełni profesjonalnego fotela dla graczy. Zapewni Ci nie tylko komfort, ale będzie miał do zaoferowania znacznie więcej.

Polecane fotele do grania

fotel do gierPrawdziwy gamer, który ciągle się szkoli i podnosi swoje umiejętności, spędza na fotelu od kilku do kilkunastu godzin dziennie. To niemal jak siedzący tryb pracy, a jak wszyscy dobrze wiemy – nie ma nic gorszego dla naszego kręgosłupa. Dlatego też odpowiednio dopasowany fotel do gier, jest absolutną koniecznością. Fotele dla graczy mają kubełkową konstrukcję, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest się poczuć niczym w samochodzie rajdowym. Są wyposażone w większą poduszkę, znajdującą się na wysokości odcinka lędźwiowego, co znacznie podnosi komfort osoby siedzącej i przeciwdziała zapadaniu się w fotel. Fotele są pokryte sztuczną skórą lub innymi tworzywami sztucznymi, dzięki czemu nie jest im straszne zalanie, czy też inne zabrudzenia. Wystarczy przetarcie mokrą chusteczką, by usunąć każde zanieczyszczenie. Istotnym elementem są też regulowane podłokietniki, które poruszają się w każdym kierunku (góra-dół, prawo-lewo, przód-tył). Nie sposób nie wspomnieć o regulacji wysokości fotela, co umożliwia optymalne dopasowanie go do naszego wzrostu, czy też wysokości biurka. W razie gdybyśmy potrzebowali chwili wytchnienia między rozgrywkami, możemy rozłożyć fotel do pozycji pół-leżącej lub zwolnić blokadę i skorzystać z trybu bujania.

Nie warto inwestować w fotele gamingowe, które kosztują dwieście, czy trzysta złotych. Nie liczmy, że za tak niską cenę uda się nam nabyć produkt najwyższej jakości. Jednak wystarczy dołożyć trzysta-czterysta złotych, by cieszyć się fotelem gamingowym z najwyższej półki.