28 września, 2018 Wygląd / Uroda 0

Kiedy dostanę wypłatę, znika w przerażającym tempie, co najmniej jakby działo się to z prędkością światła. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje. Przyznaję, uwielbiam zakupy i czasami nie mogę się powstrzymać, kiedy widzę jakąś nową kolekcję i oryginalne produkty. Taka już moja wada, że nakupuję od razu wszystkiego. Postanowiłam od teraz kupować z jedną, a porządną rzecz raz na jakiś czas i akurat potrzebowałam torebki.

Modna markowa torebka

markowe torebkiW weekend, kiedy w końcu miałam wolne od pracy, postanowiłam wybrać się na zakupy. Potrzebowałam koniecznie nowej torebki, ponieważ moja była za mała na jesień, gdy trzeba w niej nosić dużo rzeczy. Interesowały mnie tylko markowe torebki, bo tak jak już wspomniałam zwracam uwagę na dobrą jakość i chcę kupić jedną rzecz, a porządną. Dlatego gdy zobaczyłam sklep z luksusowymi torebkami w galerii, z szyldem, że akurat mają promocję z okazji urodzin sklepy, nie zawahałam się ani chwili i weszłam do środka. Były tam torebki różnych rozmiarów i w rożnych kolorach. Bardzo chciałam kupić jakiś stylowy kuferek, bo taka stylowa torebka pasuje do wszystkiego. Lubiłam ubierać się elegancko, więc też taki dodatek idealnie uzupełniałby moją garderobę. Udało mi się znaleźć na półce torebkę kuferek, która wręcz mnie zachwyciła. Spojrzałam na nią i wiedziałam, że musi być moja, nawet nie patrząc na cenę. Lubiłam klasyczną czerń z dodatkami ze srebra lub złota. Ta właśnie miała takie urocze złote guziczki, które mnie zachwyciły. Wiedziałam, że na pewno przyda się w mojej kolekcji, dlatego postanowiłam natychmiast ją kupić. W sklepie było dużo kobiet i bałam się, że któraś kupi kuferek przede mną, a był tylko jeden. Sklep ten nie posiadał hurtowych ilości, torebki były dzięki temu unikalne i każda kobieta nie nosiła takiej samej na ulicy.

Po kupnie torebki byłam zachwycona. Okazała się być bardzo użyteczna, pasowała do każdego koloru odzieży. Wiedziałam, że czerń jest uniwersalna, jednak nie myślałam, że będzie potrafiła dopełnić każdą stylizację tak, żeby wyglądała jak z wybiegów najlepszych domów mody. Bardzo dobrze mi służyła, nic złego się z nią nie działo. Była wykonana z porządnego materiału i właśnie o to mi chodziło. Lepiej kupić jedną porządniejszą rzecz, niż kilka byle jakich kilka złotych taniej.