30 stycznia, 2019 Usługi 0

Od prawie pięciu lat prowadzę wraz z mężem mały, lokalny sklep spożywczy, w którym oferuję świeże i zdrowe produkty. Wierzę bowiem w to, że każdy z nas powinien dbać zarówno o higienę duszy, jak i ciała. W myśl zasady mówiącej o tym, że każdy z nas jest tym co je, wierzę w to, że świeże owoce i warzywa spożywane przez nas każdego dnia w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że cieszymy się pełnią sił. Niestety, jeszcze do niedawna transport świeżych produktów stanowił dla mnie pewien problem, z którym udało mi się jednak uporać.

Dlaczego warto kupić tackę tekturową?

tacki tekturowe - hurtNa samym wstępie zacznę od tego, że zawsze kupuję warzywa i owoce jedynie u sprawdzonych dostawców. Wówczas mam bowiem pewność, że produkty te są zawsze świeże i zdrowe – unikam bowiem jak ognia owoców i warzyw, które są pryskane peptydami oraz innego rodzaju konserwantami wpływającymi nie tylko na jakość pożywienia, ale również na jego smak. Nie ukrywam jednak, że codzienne jeżdżenie po towar, który przewoziłam w ciężkich, plastikowych skrzyniach mocno odbijał się na moim zdrowiu. Pewnego dnia, kiedy po raz kolejny jechałam po świeżą dawkę owoców, w oczy rzucił mi się pewien baner – tacki tekturowe – hurt. Zaintrygowana ową reklamą, zatrzymałam się na pobliskim parkingu i skierowałam swoje kroki w kierunku, jak się później okazało, hurtowni tekturowych tacek do produktów. Uprzejmy właściciel po zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami, poinformował mnie o tym, że choć prowadzi jedynie sprzedaż hurtową, to jednak dla mnie zrobi pewien wyjątek. W ten oto sposób udało mi się nabyć solidne, wytrzymałe tacki wykonane z ekologicznej, przyjaznej środowisku tektury, która w żadnym stopniu nie wpływa negatywnie na właściwości świeżych warzyw i owoców. Tacki te były również przede wszystkim o wiele lżejsze od standardowych, plastikowych tac, które jeszcze tego samego dnia wyrzuciłam. 

Bardzo cieszę się z tego, że za sprawą kompletnego wypadku dostrzegłam tamtego pamiętnego dnia ów baner. Transport świeżych warzyw i owoców nie stanowi już dla mnie żadnego problemu, co bardzo mnie cieszy, ponieważ nie dysponuję już taką siłą jak kiedyś. Tekturową tackę polecam więc wszystkim tym, którzy cenią sobie wygodę i komfort. Jestem przekonana o tym, że już nigdy nie zrezygnuję z tekturowej tacki.