20 czerwca, 2020 Nieruchomości i działka 0

Zaczęło nam się powodzić naprawdę dobrze. Jakoś tak niepostrzeżenie nasze dochody zaczęły rosnąć, wydatki maleć i zaczęło na wszystko wystarczać, a nawet jeszcze co nieco udawało się odłożyć. Rozzuchwaleni tym dobrobytem zaczęliśmy zastanawiać się nad realizacją jednego z naszych wielkich marzeń – nad zakupem działeczki, na której moglibyśmy spędzać wszystkie wolne chwile i która byłaby naszym miejscem na ziemi.

Ładne działki budowlane

działki budowlane w mogilniePoliczyliśmy sobie, ile pieniędzy moglibyśmy na taką działeczkę przeznaczyć i zabraliśmy się za poszukiwania odpowiedniej działki. Nie było dla nas istotne, żeby ta działka miała wybudowany na swoim terenie dom, liczyliśmy się z tym, ze dom wybudujemy we własnym zakresie i nawet taka sytuacja byłaby przez nas pożądana. Bardzo ważne było dla nas, aby kupić działkę budowlaną i postawić na niej dom całoroczny, w którym moglibyśmy nocować nawet w zimie. Chcieliśmy kupić działkę w jakimś ładnym i ustronnym miejscu, jednak stosunkowo niedaleko od naszego miejsca zamieszkania. I podczas kolejnego dnia jeżdżenia i szukania działek natrafiliśmy na działki budowlane w Mogilnie. Okolica była naprawdę przepiękna, w pobliżu był las i bardzo czyste, a przy tym niezbyt głębokie jezioro. Działka była idealna, bardzo rozległa, pięknie położona, niedaleko była mała miejscowość, jednak na tyle daleko, że jej obecność nie przeszkadzała w poczuciu błogiego spokoju. I sprawa najważniejsza – ceny działek były naprawdę bardzo konkurencyjne, były to chyba najładniejsze i najtańsze działki, jakie udało nam się znaleźć. działki były położone niedaleko naszego domu – stosunkowo niedaleko, jednak na tyle daleko, aby móc już oddychać na nich świeżym powietrzem. Oczywiście zdecydowaliśmy się na zakup jednej z działek, być może na sąsiednią namówimy moich rodziców. Teraz zaczynamy szukać domu.

Działka jest marzeniem większości Polaków mieszkających w mieście. Nie każdy bowiem chce od razu przeprowadzać się na wieś, ale taka niewielka działeczka z domkiem, na której można spędzać wszystkie wolne chwile i oddychać świeżym powietrzem to wielka gratka. Na szczęście obecnie w wielu miejscach można dostać bardzo ładne działki w całkiem niskich cenach. Na przykład bardzo ciekawe są oferty na zakup ładnych działek w Mogilnie.