21 kwietnia, 2021 Gadżety reklamowe 0

Są coraz cieńsze i coraz częściej całe pokryte w szkle. Nowoczesne smartphony potrafią nam zaimponować swoim innowacyjnym wyglądem, który przypomina nam coraz częściej futurystyczne urządzenia. Niestety, taki wygląd i rozwiązanie technologiczne nie wpływa pozytywnie na wytrzymałość telefonu.

Antypoślizgowe pokrowce na telefony

pokrowce etui na telefonNowoczesny wygląd smartphonów nie idzie niestety w parze z ich bezpieczeństwem. Tak delikatny sprzęt szybo wyślizguje się z dłoni i też nie zawsze spadnie na kanapę, czy panele. Bywa, że telefon poleci na chodnik, a wtedy nieszczęście gotowe. Naprawa stłuczonego telefonu często bywa zwyczajnie nieopłacalna, dlatego najlepiej jest zainwestować w niedrogie pokrowce etui na telefon które znacząco zabezpieczą go zarówno podczas upadku, jak i przed samym wyślizgnięciem się. W sklepach internetowych mamy mnóstwo najróżniejszych pokrowców. Bardzo popularne stały się te z dodatkowymi uchwytami, które pozwalają na jeszcze pewniejsze trzymanie telefonu w dłoni, a także mogą służyć jako podstawka na telefon, czy wręcz mini statyw. Kolejnym modnym modelem pokrowców jest ten bardziej elegancki i skórzany. Mają one najczęściej klapkę z przodu w środku której znajdują się przegródki na wizytówki oraz karty płatnicze. W necie znajdziemy także takie etui, gdzie na plecach będzie znajdować się dodatkowa portmonetka.

Dla osób bardziej wymagających, pracujących w miejscach gdzie telefon jest szczególnie podatny na uszkodzenia znajdą się również obudowy nazywane powszechnie pancernymi. Są to obudowy chroniące plecki ze wzmocnieniami na rogach telefonów. Są one masywniejsze i znacznie lepiej zabezpieczają telefon podczas upadku. Takie obudowy zdają swój egzamin na przykład w sytuacjach, gdy pracujemy na wysokościach lub na budowie.