12 października, 2018 Dom i wnętrze 0

 

Po zmianie mieszkania czekał nas jeszcze jego generalny remont. Na szczęście mąż wraz z naszym znajomym szybko się uwinęli, pozostało nam więc wybrać odpowiednie meble. Zależało nam na tym, aby nasze nowe mieszkanie dobrze wyglądało, ponieważ oboje lubimy ładne oraz spójne wnętrza. Przebywanie w nich staje się wtedy przyjemniejsze. Jednak nie tylko wystrój jest dla nas ważny, ale również funkcjonalność wszystkich pomieszczeń. Na te dwie cechy zwracaliśmy szczególną uwagę podczas kupowania wyposażenia.

Wybór podwieszanych szafek łazienkowych

szafka łazienkowa podwieszanaCzęść mebli przewieźliśmy ze swojego starego mieszkania, ponieważ kupiliśmy je stosunkowo niedawno. W ten sposób nie musieliśmy się w ogóle martwić o wystrój salonu z jadalnią oraz kuchni. Zostały nam więc dwa pomieszczenia do urządzenia – łazienka oraz sypialnia. Kupiliśmy sobie wysokie, drewniane łóżko. Do tego również drewnianą szafę. Nasza sypialnia charakteryzuje się bardzo klasycznym stylem. Relaksowanie się w niej jest bardzo przyjemne, a ułatwia nam to piękne otoczenie. Lubimy również odpoczywać w łazience. Wieczorna gorąca kąpiel jest tym, co pozwala nam całkowicie odetchnąć od pracy oraz wszelkich codziennych trosk. Dlatego włożyliśmy dość sporo wysiłku, aby nasza nowa łazienka w pełni spełniała nasze oczekiwania. Pierwszą rzeczą, jaką do niej kupiliśmy, była oczywiście duża wanna z hydromasażem. Nie mogłam się wręcz doczekać, aż spędzę w niej wieczór. Jednak nie tylko armatura jest konieczna w łazience, ale również meble. To one pozwalają na uporządkowanie wszystkich rzeczy, które przydają się w tym pomieszczeniu. Niewielka przestrzeń, jaka nam została do dyspozycji sprawiła, że znalazła się w nim szafka łazienkowa podwieszana. To doskonałe miejsce na wszelkie kosmetyki, ponieważ zapewnia do nich wygodny dostęp w każdej chwili.

Postanowiliśmy również kupić szafkę pod umywalkę, aby mieć miejsce, w którym będziemy chować m.in. środki czystości. Takie meble bardzo ułatwiają zachowanie porządku w łazience, ponieważ wszystkie przechowywane w niej rzeczy mają swoje miejsce. To doskonałe rozwiązanie dla takich pedantów, jak my. Lubimy bowiem, kiedy wszystkie kosmetyki, płyny do podłóg i inne drobiazgi przydatne w łazience są schowane do szafek. Dzięki tym pomieszczenie wygląda bardziej schludnie.