17 stycznia, 2020 Sport i zdrowie 0

 

Rosnąca liczba rowerów na naszych ulicach sprawia, że wiele z nich wymaga naprawy w profesjonalnych serwisach rowerowych. Duża część rowerów może być zatem naprawiana przez profesjonalistów, którzy dbają o to, ażeby usługa była wykonana na najwyższym możliwym poziomie. Dużą część mechaników rowerowych może poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami z zakresu mechaniki rowerowej.

Naprawianie jednośladu w serwisie rowerowym

serwis rowerowy wrocławDzięki temu, iż serwisy rowerowe są rozmieszczone w wielu miastach i miasteczkach, praktycznie każdy obywatel naszego kraju ma dostęp do jakiegoś punktu serwisowego. Serwisy są zatem obecne w dużych miastach (na przykład serwis rowerowy Wrocław), a także w mniejszych miasteczkach lub nawet wioskach. Wiele serwisów rowerowych jest zatem odpowiedzialnych za proste naprawy i regulacje. Mogą to być na przykład regulacje wysokości siodła, kierownicy czy likwidacja powstałych luzów. Jednak serwisy rowerowe są także odpowiedzialne za naprawianie wielu awarii, a także świadczenie innych usług serwisowych. W dobrym serwisie rowerowym zapleciemy koło a także przerobimy nasze opony na system bezdętkowy. Dzięki tego typu usługom nawet początkujące osoby mogą wykonać szereg usług rowerowych, które są niezbędne po pewnym czasie intensywnej jazdy na rowerze. Wiele typów serwisów rowerowych może także świadczyć usługi, które są niezwykle pomocne w prawidłowym dopasowaniu rowerzysty do roweru.

Dzięki usługom tak zwanego „bikefittingu”, możliwe jest dobranie optymalnej sylwetki rowerzysty do swojego jednośladu. W ten sposób możemy wyeliminować błędy, jakie mogą skutkować powstawaniem bólu, odrętwień czy innych dolegliwości. Pracownicy serwisów rowerowych pomogą także dobrać odpowiednie akcesoria, które mogą zmodyfikować geometrię roweru.