8 września, 2020 Usługi 0

Zbliżał się weekend majowy. Dawno nigdzie nie wyjeżdżałam. Byłam dość przemęczona ostatnimi czasy. Zdecydowałam, że zrobię sobie na majówkę urlop od rzeczywistości. Chciałam wyjechać do jakiegoś luksusowego hotelu i wyłączyć telefon komórkowy, żeby zapomnieć o wszystkim. Musiałam tylko znaleźć dla siebie jakieś odpowiednie miejsce noclegowe.

Spędziłam majówkę w komfortowym hotelu

hotel na majówkę DolnośląskieWiedziałam, ze majówka to bardzo popularny termin na wakacyjne i urlopowe wyjazdy, dlatego zaczęłam odpowiedniego hotelu szukać już pod koniec marca. To idealna pora na to, żeby wychaczyć jakiś nocleg w dobrej cenie. Poszukiwania odpowiedniego hotelu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: hotel na majówkę Dolnośląskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to luksusowy kilku gwiazdkowy hotel w okolicach dolnego śląska. Nie zależało mi na tym, żeby wyjeżdżać gdzieś daleko. I tak planowałam spędzać całe dnie w hotelu. To miejsce wydało się idealne na taki urlop od rzeczywistości. Przede wszystkim do dyspozycji gości był basen, sauna oraz siłownia. Można było skorzystać również za niewielką dopłatą z zabiegów SPA. Dużą atrakcją dla mnie była również możliwość wykupienia śniadań z dostawą do pokoju oraz obiadów i kolacji w hotelowej restauracji. W hotelu serwis sprzątający działał przez całą dobę.

Od razu zdecydowałam się zarezerwować tam pokój na cały tydzień. Jak się już wkrótce okazało to była świetnie spędzona majówka. Bardzo dobrze się bawiłam nie wychodząc z hotelu. Jedzenie było przepyszne. Obsługa gości bardzo miła i profesjonalna. Mówili w kilku językach, więc bez problemu dogadywali się z każdym gościem. Przez ten tydzień skorzystałam ze wszystkich hotelowych atrakcji dla gości.