6 sierpnia, 2020 Biznes i usługi 0

W czasach, kiedy Wieczne Miasto stało się dla nas niedostępne, warto odkryć nastrojowe zakątki naszych polskich miast. Dla poszukujących tętniącego życiem miasta z apetycznymi restauracjami, uliczkami tchnącymi melancholią oraz romantycznymi pakietami w SPA najlepszym miejscem jest Kraków. Porównywany z Rzymem idealnie nadaje się, aby znów stać się turystyczną mekką dla Polaków rezygnujących z zagranicznych wojaży.

Weekend z romantycznym pakietem SPA

romantyczny pakiet SPA dla dwojga - krakówKilkudniowa ucieczka od codzienności i korzystanie z uroków życia we dwoje to to, czego potrzeba wielu osobom zamkniętym w domach i spędzającymi całe dnie na gaszeniu zawodowych pożarów przed komputerami. Właściciele dobrych hoteli wychodzą na przeciw oczekiwaniom takich gości i przygotowują specjalne oferty dla par szukających nastrojowego hotelu z magicznymi zabiegami. Jeśli chodzi o wyjazd, w którym pierwsze skrzypce będzie grał romantyczny pakiet SPA dla dwojga – kraków jest idealnym miejscem docelowym. Oprócz zabiegów dla ciała, z łatwością można znaleźć także doskonałą pożywkę dla duszy. Spacery baśniowymi uliczkami i traktami, którymi od wieków przechadzają się zakochani to idealny sposób na zorganizowanie sobie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami. A te również brzmią obiecująco. Masaże relaksujące, zabiegi na zmęczoną skórę oraz działania kosmetyczne i upiększające wprawią w dobry nastrój każdego, kto z nich skorzysta. Ponadto wiele salonów SPA specjalizuje się w określonych przyjemnościach, jak masaże roztopioną czekoladą, czy z użyciem ciepłego oleju kokosowego, które są jednocześnie rozkoszą dla ciała, jak i rozpieszczają zmysłowym zapachem. Wśród topowych zabiegów znajdują się także nieco bardziej męskie rozrywki, jak kąpiele piwne czy masaże rozkosznie ciepłymi kamieniami. 

Wybierając się na romantyczny wyjazd do krakowskiego SPA warto także wybrać hotel, który oprócz romantycznego pakietu oferuje możliwość korzystania ze strefy basenowej z jacuzzi oraz sauną, które doskonale utrwalą relaksujący efekt pobytu w tym pięknym miejscu. Dodatkowo w wielu miejscach można liczyć na powitalną lampkę wina oraz romantyczną kolację z menu przygotowanym ze znanych afrodyzjaków, które dadzą pełnię szczęścia po intensywnym dniu spędzonym w rękach masażystek i kosmetyczek.