6 listopada, 2018 Zakupy i sklepy 0

Firma Banbao od wielu lat produkuje zabawki dla dzieci, które są sprzedawane na całym świecie, także w Polsce. Są to przede wszystkim wysokiej jakości klocki dostępne w wielu wariantach tematycznych dla chłopców i dziewczynek. Dzieci uczą się przez zabawę, dlatego tak ważne jest ciągłe dostarczanie im nowych bodźców stymulujących ich mózg do rozwoju.

Jakie są rodzaje klocków firmy Banbao?  

klocki banbao dla dziewczynkiDla najmłodszych maluchów, które jeszcze nie potrafią samodzielnie siedzieć i chodzić, najlepszą zabawką są grzechotki i przeróżne gryzaki. Dla starszych dzieci, mogą już być wprowadzane bardziej skomplikowane zabawki, które będą ćwiczyły u dzieci właściwy odruch chwytania. Mogą to być przeróżne klocki, puzzle i zabawki w różnych kształtach. Klocki Banbao dla dziewczynki i chłopca są podzielone tematycznie dla każdej płci z osobna, choć oczywiście mogą się nimi bawić wspólnie. Dla dziewczynki firma Banbao przygotowała mini sklep zoologiczny z licznymi zwierzątkami, w pełni wyposażony salon urody, lub kolorowy domek dla lalek. Natomiast chłopcy mogą się bawić przeróżnymi samochodami, statkami i samolotami z klocków. Wszystkie zestawy są ze sobą kompatybilne i możemy je dowolnie łączyć, tworząc niesamowite projekty, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Dzieci do tego stopnia lubią się bawić klockami, że mogłyby to robić cały dzień, bo to jest tak bardzo wciągające zajęcie. Najmniejsze zestawy klocków liczą około pięćdziesięciu elementów, a największe nawet dwieście. W dziewczęcych klockach, niektóre części są w całości, jak na przykład postacie ludzi, czy zwierząt, a inne trzeba samodzielnie zbudować zgodnie z załączoną instrukcją. Jednak zawsze mamy wolną rękę w działaniu i możemy stworzyć coś zupełnie innego z dostępnych fragmentów. Klocki firmy Banbao możemy kupić w niemalże każdym sklepie z zabawkami, albo wszelkimi artykułami dla dzieci.

Na rynku jest kilka firm produkujących klocki dla dzieci, jednak firma Banbao ma je najwyższej jakości i były już wielokrotnie odznaczane, jako najlepsze dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty unijne, które potwierdzają jakość ich wykonania. Każda seria klocków jest zapakowana w estetyczne pudełko i doskonale się nadaje na prezent dla dziecka.