7 listopada, 2018 Moda i wygląd 0

Moja przyjaciółka organizowała swojej siostrze wieczór panieński. Znamy się od dawna, więc dostałam zaproszenie jako jedna z dziewięciu dziewczyn, które miały być obecne na imprezie. Bardzo się cieszyłam na tą imprezę, ponieważ dawno nie uczestniczyłam w wieczorze panieńskim. Wszak moje wszystkie koleżanki są już po ślubach. Z towarzystwa została nam tylko moja przyjaciółka i jej siostra.

Zakup ładnej bielizny erotycznej

ładna bielizna erotycznaJest taki zwyczaj, który każe przyjść czy to na wieczór panieński czy kawalerski z prezentem. Nie wiem na ile poważnie to traktują mężczyźni, ale ja zawsze zastanawiam się na ile ładna bielizna erotyczna nadaje się na taki podarunek. Jako, że koleżanki siostra jest dość wyluzowaną dziewczyną, która podchodzi do życia z dystansem wiedziałam, że nie urażę jej takim prezentem. Tym bardziej, że wybrałam dla niej naprawdę ładną bieliznę erotyczną. Taką, która powinna jej się przydać na wiele okazji a na noc poślubną to już z pewnością. W zasadzie długo zastanawiałam się w którym kierunku z wyborem bielizny pójść, ale ostatecznie zdecydowałam się na dwuczęściowy seksowny komplet w kolorze winnej czerwieni. W dniu wieczoru panieńskiego, kiedy wszystkie się zeszłyśmy na miejsce, wręczyłam jej prezent, który po otwarciu został przez nią przymierzony. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że aż taką radość sprawię jej tym prezentem. Fakt, że komplet był naprawdę ładnym zestawem bielizny erotycznej, bo zwrócił uwagę wszystkich obecnych dziewczyn. Impreza była bardzo udana. Było kilka typowo dziewczęcych zabaw, ale był też czas na tańce i dobrą zabawę. Niemniej jednak zabawa była bardzo udana a wszystkim bardzo podobała się bielizna, którą dostała siostra naszej przyjaciółki. Zresztą nie ja jedna wpadłam na pomysł, aby jej podarować komplet bielizny. Jedna z koleżanek też o tym pomyślała. Z tym, że ja kupiłam jej biustonosz z figami a koleżanka jednoczęściowe seksowne body, które pięknie wyglądało na jej opalonym ciele. Body było w przepięknym kolorze butelkowej zieleni. W związku z tym, że koleżanka ma rude włosy, wyglądała w bieliźnie zjawiskowo. Ładna bielizna erotyczna to podstawa garderoby każdej kobiety.

Tego typu zestawy są idealne na wiele okazji. Nie oznacza to jednak, że należy je kupować tylko od święta. Nie są one dobre tylko na prezent. Wręcz przeciwnie – powinny być dodatkiem każdej kobiety, elementem nierozłącznym i idealnie pasującym do każdej kobiety. Bielizna jest dla kobiet bardzo ważna. Dodaje im pewności siebie i poprawia humor. U mężczyzn natomiast pobudza zmysły.