16 marca, 2020 Zakupy i sklepy 0

Świeżo wyciskane soki są zalecane każdemu z nas, ponieważ są źródłem cennych witamin i minerałów. Jednak mowa tu jest o sokach przygotowanych w wyciskarce, a nie kupionych w kartonach. Dobry sprzęt jest kluczem do sukcesu.

Jakie funkcje ma wyciskarka z serii H100?

hurom h100Na rynku znajdziemy wiele wyciskarek do owoców i warzyw, które posiadają różną wielkość, pojemność, czy mają odmienne funkcje. Jeżeli zależy nam na przygotowywaniu pysznych soków, smoothie, musów, czy nawet lodów, to najlepsza będzie wyciskarka Hurom H100. Jest to model umożliwiający przygotowanie soków i nie tylko dosłownie ze wszystkiego. Wyciskarka posiada innowacyjny filtr, w którym otwory tworzą mikroskopijne otwory. Dzięki braku obecności metalowych elementów, soki powstają w naturalny sposób i mają niezmieniony smak. Podwójna komora wsadowa umożliwia na jednoczesne wkładanie do środka małych produktów i długich przez jeden otwór. W klasycznych wyciskarkach, aby wydostać z pojemnika cały sok, trzeba urządzenie przechylać, a w modelu H100, komora z sokiem jest ustawiona pod siedmiostopniowym kątem nachylenia, dzięki czemu każda kropla soku spływa bezpośrednio do szklanki ustawionej pod kranikiem. W zestawie wyciskarki Hurom znajdziemy przystawkę do przygotowywania lodów, dwa filtry z czego jeden jest do klarownych soków, a drugi do gęstych smoothie, czy specjalna nakładka do cytrusów. Regulacja mocy odbywa się za pomocą specjalnej manetki, którą dostosowuje się do rodzaju warzyw i owoców. Składanie i rozkładanie wyciskarki jest tak samo szybkie jak jej mycie.

Wielu klientów wyciskarki Hurom nie wyobraża już sobie bez niej życia, ponieważ jest bardzo praktyczna i daje wiele możliwości. Poza sokami, musami, czy lodami, można w niej przygotować masło orzechowe. Choć jej cena nie jest niska, to z pewnością jest to dobra inwestycja.