19 marca, 2020 Dom i wnętrze 0

Uwielbiam urządzać różne przyjęcia, zarówno dla rodziny, jak i znajomych. Cała moja rodzina je uwielbia, córeczka cały czas tylko się pyta, kiedy znowu urządzimy imprezę.Co prawda za każdym razem jest masa roboty i sporo bieganiny, jednak za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszystko tak dobrze wypadło. Goście wychodzą od nas najedzeni i zadowoleni, szczęśliwi, że udało im się tak miło spędzić czas w tak bardzo miłym gronie.

Porcelana z Ćmielowa

porcelana ćmielówMusze przyznać nieskromnie, ze robienie przyjęć naprawdę świetnie nam wychodzi. Zawsze serwujemy smaczne jedzenie, takie, które jest dość nietypowe i goście pierwszy raz kosztują czegoś takiego właśnie podczas przyjęcia u nas. Poza tym staramy się zadbać o to, aby wszystkim było komfortowo. Ważne jest także zadbanie o odpowiednią atmosferę. Nigdy podczas przyjęcia nie włączamy telewizora, za to zawsze jest włączona jakaś przyjemna, nastrojowa muzyka. Poza tym staramy się o odpowiednie ozdobienie stroju, zawsze znajdują się na nim kwiaty, a także całej jadalni. Uważam, ze bardzo ważne jest to, na czym serwujemy jedzenie. W naszym przypadku jest to stara i od pokoleń sprawdzona porcelana Ćmielów. Ja tę porcelanę po prostu uwielbiam, od lat jestem jej wierną fanką i uważam, że nie ma na świecie lepszej porcelany. Chodzi mi oczywiście ręcznie robioną porcelanę z Ćmielowa, która jest prześliczna i jest porcelaną naprawdę bardzo wysokiej jakości, w niczym nie ustępująca wyrobom najbardziej znanych europejskich firm z tradycjami. Dlatego u mnie zawsze podczas uroczystych przyjęć wszystkie posiłki podawane są na tej przepięknej ćmielowskiej porcelanie, którą kupiłam sobie kilka lat temu. Nie jest to najdroższa porcelana, jaka była wtedy dostępna, ale jest to jednak wciąż wyrób z wysokiej półki. Uważam, że jest to najlepsza porcelana na wspaniałe przyjęcia.

Nie ma chyba większej przyjemności niż spożywanie posiłku z pięknej porcelany czy też picie herbaty z ręcznie wykonanego porcelanowego kubka, szczególnie przyjemnie jest spożywanie dan i napojów z porcelany ćmielowskiej, która jest bardzo wysokiej jakości ręcznie robioną porcelaną. Jest ona cieniutka i  naprawdę bardzo piękna. Porcelana ćmielowska jest oferowana w bardzo wielu wzorach i kolorach, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.