9 lutego, 2020 Budownictwo 0

Zasadniczo składniki gumy miesza się najpierw zmiękczając (np. Za pomocą ciepła) bazę gumy i dodając ją do działającego mieszalnika. Bazę gumy można również zmiękczyć w samym mikserze. W tym czasie można również dodać barwnik lub emulgatory. W tym czasie można również dodać zmiękczacz, taki jak gliceryna, wraz z syropem i częścią środka wypełniającego. 

Guma SBR to rodzaj kauczuku

olejoodporna guma SBRDalsze porcje porcji środka wypełniającego można następnie dodać do mieszalnika. Środek smakowy zazwyczaj dodaje się do końcowej porcji środka wypełniającego.SBR to spolimeryzowane kopolimery butadienowo-styrenowe, specjalnie produkowane zgodnie z wymogami Kodeksu chemii spożywczej i zgodne z rozporządzeniem FDA 21-CFR-172.615 do stosowania w gumie do żucia, do przenoszenia produktów spożywczych. Jest to SBR, więc zapewnia dobrą odporność na ścieranie, biorąc pod uwagę brak sadzy. Może być stosowany do produktów nietłustych, takich jak cukier, odwodnione ziemniaki i mąka, żeby wymienić tylko kilka. Jest szeroko stosowany do bazy gumy do żucia. Po zatrzymaniu polimeryzacji lateks SBR można koagulować przy użyciu standardowych technik, takich jak dodanie soli i kwasu do emulsji. Odzyskany SBR można następnie suszyć stosując standardowe procedury, takie jak suszenie powietrzem w podwyższonej temperaturze. Następnie SBR można następnie wykorzystać do wytworzenia bazy gumy do żucia. Większość produkowanych dywanów pokryta jest karboksylowanym lateksem z kauczuku styrenowo-butadienowego (SBR). Ta olejoodporna guma SBR to kauczuk syntetyczny wytwarzany przez kopolimeryzację około trzech części butadienu i jednej części styrenu. Gotowy elastomer zawiesza się w postaci emulsji w wodzie w obecności mydła lub detergentu. trudniej jest przetwarzać związki zawierające SBR-r w porównaniu ze związkami bez SBR-r. Oczywistym powodem minimalnego wzrostu momentu obrotowego jest to, że usieciowany SBR-r nie przepływa łatwo do matrycy, co powoduje wyższą lepkość mieszanek.

Znaczący wzrost maksymalnego momentu obrotowego zależał od zawartości SBR-r, co sugeruje wzrost gęstości usieciowania. Reputacja producentów gumy SBR w zakresie doskonałości opiera się na naszej zdolności do zapewniania naszym cenionym klientom najbardziej efektywnych rozwiązań w zakresie projektowania, inżynierii i produkcji, spełniających ich najbardziej wymagające zastosowania.