8 listopada, 2018 Usługi 0

Robiąc komuś prezent chcemy, aby był on unikatowy. Jednak kupując coś w sklepach sieciowych nie jesteśmy w stanie uzyskać zamierzonego efektu, ponieważ taką samą rzecz może kupić sto innych osób. Kupując komuś biżuterię na prezent możemy wygrawerować zaprojektowany przez siebie wzór, co sprawi, że ofiarowania komuś biżuteria będzie jedyna w swoim rodzaju.

Grawer laserowy w Warszawie

grawerowanie laserowe w złocie warszawaPierwszym krokiem do wygrawerowania czegoś w kupionej przez nas biżuterii jest znalezienie kogoś, kto taki grawer wykona. W tym celu możemy przeszukać internet, wystarczy że w przeglądarkę wpiszemy na przykład frazę grawerowanie laserowe w złocie warszawa. W ten sposób bardzo łatwo możemy znaleźć firmę, która wykona dla nas taki grawer. Po skontaktowaniu się z daną firmą, musimy dostarczyć biżuterię, a także projekt wzoru jaki ma zostać wygrawerowany. Grawerowanie laserowe jest bardzo dokładne, dokładność wynosi około jedną setną milimetra, dzięki temu zaprojektowany przez nas wzór możemy być bardzo skomplikowany, a i tak zostanie odwzorowany w idealny sposób. Grawerować możemy różnego rodzaju napisy, a także obrazki. Wygrawerowanie czegoś na przykład w pierścionku sprawi, że pierścionek który jest ogólnie dostępny stanie się w pełni unikatowy, jedyny w swoim rodzaju i poza wartością materialną będzie mieć dla nas wartość sentymentalną, ponieważ będzie przypominać nam o jakimś konkretnym zdarzeniu lub osobie.

Koszt wygrawerowania czegoś w złocie uzależniony jest od poziomu skomplikowania wzoru, a także od wielkości grawerowanego wzoru. Zazwyczaj jest to kwota nie przekraczająca pięćdziesięciu złotych. Na czas wykonywania usługi, firma bierze pełną odpowiedzialność za przekazaną im biżuterię, w przypadku gdy coś pójdzie nie tak, to firma pokrywa koszty.