21 grudnia, 2018 Wyposażenie 0

Niemalże każdy ma coś zamontowane na oknie. Chodzi mi o jakieś zasłony czy rolety. Na rynku jest wiele typów rolet. Każdy wybiera coś dla siebie. To co mu pasuje i lubi. Jedni mogą mieć plisy, a inni jeszcze inne rolety, takie zwykłe. Ale ja oprócz takich zwykłych rolet mam na swoich oknach zamontowane rolety antywłamaniowe. Nie są one oczywiście zamontowane od strony wewnętrznej, ale zewnętrznej.

Naprawiona roleta za grosze

naprawa rolet antywłamaniowych warszawaOstatnio zamontowałam na wszystkich oknach rolety antywłamaniowe. Było to podyktowane tym, że bardzo często wyjeżdżam w delegację i muszę tam trochę spędzić czasu. To z koeli przekłada się na to, że nie ma mnie w domu parę dni. Wiadomo, że wtedy człowiek się nie pokoi czy nikt mu się nie włamał do domu. Dlatego mam założony alarm, a teraz i te rolety antywłamaniowe. Ale jak ostatnio wróciłam nie mogłam podnieść jednej z rolet. Coś się zacięło. Sama nie dałam rady, więc wezwałam fachowca by tym się zajął. Wcale nie jest droga taka naprawa rolet antywłamaniowych warszawa jest miastem gdzie takie rolety sprzedają w kilku miejscach i w niektórych z nich oferowane są usługi napraw takich rolet. Zawsze zatem można zadzwonić tam by ktoś przyjechał i naprawił nam te rolety. Panu który zajmuję się naprawą takich rolet przyjechał dość szybko po moim telefonie i naprawił ją w przeciągu dziesięciu minut. Dużo nie zapłaciłam, gdyż awaria nie była zbyt poważna, prawdę mówiąc była dość banalna. Ale ogólnie rolety te sprawdziły się nikt nie był w stanie się włamać. Teraz w podróży służbowej jestem pewna, że mój dom jest odpowiednio zabezpieczony.

Warto zaznaczyć, że zawsze trzeba jakość zabezpieczyć swój dom czy mieszkanie podczas naszej nieobecności. Jednym może wystarczyć sam zamek w drzwiach, ale u mnie oprócz tego jest alarm oraz rolety antywłamaniowe. Okno łatwo rozbić, a taką roletę to już dużo ciężej. Warto pomyśleć o takim zabezpieczeniu okien. W moim przypadku się sprawdziły.