17 listopada, 2018 Reklama i promocja 0

 

Złote, srebrne, a może drewniane? Zegarki męskie wykonane na przykład z orzecha amerykańskiego biją w ostatnim czasie rekordy popularności.  I trudno się temu dziwić. Są stylowe, nowoczesne, klasyczne, a przy tym wyróżniające się na tyle innych. Mogą stanowić elementy biżuterii. Pasują przy tym do strojów oficjalnych, jak i tych bardziej swobodnych. 

Czym wyróżniają się zegarki męskie z drewna?

drewniane zegarki męskieZegarek to często jedyny element ozdobny na ręce mężczyzny (oprócz obrączki). Najczęściej jest złoty lub srebrny, na pasku lub bransoletce. Hitem ostatnich miesięcy są jednak drewniane zegarki męskie. Są niebanalne, wielopłaszczyznowe i stylowe. Wyróżnia się dużą liczbą szczegółów, producent zadbał bowiem o każdy detal (często też daje możliwość wyboru określonego rozmiaru). Drewniane zegarki niczym nie różnią się od tych klasycznych. Posiadają 24-godzinny format czasu, funkcję stopera oraz datownik. Niektóre z jego elementów zostały przygotowane ręcznie, co tylko podnosi wartość tego rodzaju dodatku. Warto wybrać model, który został wyprodukowany w Polsce. A z czego one powstają? Zegarki drewniane projektowane są z drewna o różnym kolorze. Najczęściej wykorzystywanym tworzywem jest jasny klon, stonowany dąb czy orzech, czerwony padouk czy ciemny, szlachetny heban. Ich cechą charakterystyczną jest więc naturalność i klasyczna uroda. Męskie zegarki drewniane są przeznaczone dla prawdziwych mężczyzn, którzy cenią sobie prostotę w nowoczesnym wydaniu. I tu zresztą dochodzimy do bardzo ciekawej kwestii. Mogłoby się bowiem wydawać, że drewno nie jest surowcem zasługującym na uznanie. Nic bardziej mylnego. Dziś drewno wraca do łask. Jego obróbką zajmuje się wielu artystów. Zarówno w dużych fabrykach, jak i lokalnych pracowniach powstają nie tylko wyjątkowe meble, zabawki czy przedmioty codziennego użytku, ale też biżuteria, w tym również męskie zegarki drewniane. Ich ponadczasowość sprawiła, że stały się obiektem pożądania wielu panów.

Noszenie zegarka dla wielu mężczyzn jest obligatoryjne. Nie szkodzi, że czas pokazują nam ekrany komputerów czy komórek. Istotny jest element biżuterii, klasyka, uniwersalność, ale też naturalne piękno. Właśnie tymi cechami wyróżniają się męskie zegarki drewniane. Można je dziś kupić w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Stanowią niezwykle ciekawy pomysł na prezent, o którym warto pamiętać.