11 stycznia, 2019 Transport 0

 

W Bydgoszczy w tym roku powstały nowe kierunki jeżeli chodzi o loty samolotów i teraz z lotniska w Bydgoszczy będzie w stanie dostać się praktycznie do każdej europejskiej stolicy. jest to spowodowane tym, że firma Lufthansa, która jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na świecie połączyła inne kraje poprzez lądowania własnie w Bydgoszczy.

Liczne loty z Bydgoszczy

lufthansa bydgoszczDzięki temu, że lotnisko w Bydgoszczy podpisało umowę z Lufthansa miasto zyskało dostęp do praktycznie nieograniczonej liczby połączeń na całym świecie. jest to spowodowane fakt, ze Lufthansa swoim zasięgiem obejmuje już cały świat, a więc dzięki ich liniom lotniczym będziemy w stanie dostać się w dowolne miejsce. Szczególnie cieszy to osoby, które rok rocznie odbywają bardzo dużo podróży do krajów azjatyckich czy USA, gdyż takich połączeń bez wątpienia brakowało własnie z Bydgoszczy. Teraz tak na praw nic nie stanie nam na przeszkodzie,żeby móc podróżować zarówno służbowo jak i prywatnie. Dzięki firmie lufthansa bydgoszcz stała się bardzo rozpoznawalnym portem lotniczym w całej Europie a nawet i na świecie, bo bardzo często są tutaj przesiadki dla osób, które chcą się dostać na bliski wschód z krajów zachodnich czy afrykańskich. Bydgoszcz ma bardzo dobra lokalizację, bo leży niemalże w centrum naszego kraju i są tutaj zarówno dobre połączenia kolejowa jak i samochodem z innymi większymi miastami. Lufthansa jako pierwsza chce połączyć zachód ze wschodem własnie poprzez miast Bydgoszczy, jako kluczowe gdzie ich samoloty będą lądowały i się przeorganizowały. Jak na razie zostało otwartych kilka przykładowych lotów, żeby móc zobaczyć ich rentowność i opłacalność i jeżeli wszystko będzie przebiegało dokładnie tak jak pokazują statystyki i przewidywania, to miesięcznie ma powstać średnio jedno nowe połączenie. Dzięki temu Bydgoszcz może stać się jednym z najbardziej popularnych portów lotniczych w Polsce, lecz najpierw ludzie musza przekonać się do latania w dalekie strony świata.

Rozwój linii lotniczych jest dzisiaj bardzo ważny i dynamiczny, bo podróżowanie samolotami należy do najchętniej wybieranych rodzajów transportów. Korzysta z niego klienci biznesowi jak i rodziny z dziećmi, bo tak na prawdę w przeciągu kilku godzin możemy być w dowolnym kraju na terenie Europy/