3 maja, 2020 Nieruchomości i działka 0

Cała nasza rodzina uwielbia polskie morze. Nie wyobrażamy sobie, abyśmy mogli przeżyć rok nie odwiedziwszy morza przynajmniej na tydzień w lecie. taka nawet najkrótsza wizyta pozwala nam naładować baterie na cały rok i dzięki temu mamy siłę, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, które na nas czekają.szczególnie upodobaliśmy sobie Kaszuby, tam jest najspokojniej i właśnie tam można uciec od codziennego miejskiego zgiełku.

Dom w korzystnej cenie

dom na sprzedaż kaszubyNaszym wielkim zdawałoby się nieosiągalnym marzeniem było posiadanie własnej działeczki z domkiem nad morzem. jednak nie sądziliśmy, że kiedykolwiek uda nam się to marzenie zrealizować. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności stało się jednak inaczej i byliśmy bardzo bliscy stania się posiadaczami domu na Kaszubach. Było to mianowicie tak, że odziedziczyłam spadek po jakimś zupełnie mi nie znanym dalekim krewnym z Ameryki. Spadek był całkiem spory, a skoro tak niespodziewanie wpadł mi w ręce, pomyśleliśmy z mężem, że moglibyśmy za niego zrealizować nasze marzenie. Bardzo szybko udało nam się znaleźć niezwykle atrakcyjny dom na sprzedaż Kaszuby są miejscem, gdzie niemal każdego dnia pojawia się nowa oferta sprzedaży domu. Nam zależało właśnie na domu nad morzem, zdecydowaliśmy się wiec na zakup domu w Kątach Rybackich, naszej ulubionej letniej miejscowości wypoczynkowej. Poza tym z naszego domu tak naprawdę najbliżej jest do Kątów Rybackich, więc była to naturalna decyzja, że właśnie tam chcieliśmy mieć działkę. Dom był domem całorocznym , raczej niewielkim, ponieważ nie potrzebowaliśmy zbyt wielkiego metrażu na wakacje. Oczywiście planowaliśmy zapraszać gości do naszego domu, ale w tym celu spokojnie wystarczały nam dwie dodatkowe sypialnie.Dom udało nam się kupić w bardzo korzystnej cenie. był doskonale położony, w odległości około 20 minut spacerku od morza, z dala od najbardziej turystycznych miejsc w Kątach Rybackich.

Każdy, kto marzy o działce nad morzem, może bez problemu znaleźć wiele bardzo ciekawych ofert sprzedaży domu  nad morzem. Można kupić sobie jakiś niewielki całoroczny domek w bardzo korzystnej cenie i wtedy już nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby w domu tym spędzać każda wolna chwilę. Obecnie oferta sprzedaży domów na Kaszubach jest bardzo szeroka i każdy znajdzie dom dla siebie.